Přeskočit na obsah

BENEFIČNÍ KONCERT

  DĚTI DĚTEM / KID FOR KIDS

  16. 6. 2023 od17 hodin v kostele svatého Jakuba v Poličce

  Koncert připravil spolek MIRET z.s. – pod vedením Idy Kelarové zahraje a zazpívá Desiderius Dužda a jejich hudební soubor Čhavorenge.

  Finanční výtěžek z koncertu chceme věnovat sirotčinci Orutindo v Ugandě. Organizaci vede Josaline Amutuhaire Ondrůšek a k dnešku podporuje zhruba 40 dětí, kterým platí školné a podporuje je v jejich cestě ke vzdělávání a lepšímu životu. Ida se svým manželem Dežou a dětmi z Čhavorenge a také Josaline se svým manželem Tomášem již dlouhodobě spolupracují s naším spolkem Pontopolis a za posledních několik let vedli desítky hudebních workshopů či přednášek na základních nebo středních školách. Jsme rádi, že naše společná dlouhodobá práce vedla mimo jiné k uspořádání benefičního koncertu, kde romské talentované dětí pocházející z chudých rodin podpoří děti ugandské, které často žádnou rodinu nemají a díky nutnosti platit školné v Ugandě nemají ani možnost se vzdělávat.

  Organizaci koncertu propůjčila zdarma své prostory v kostele svatého Jakuba Římskokatolická farnost v Poličce, do organizace se zapojili ZUŠ Bystré, ZUŠ Dolní Újezd, Školamyšl, Gymnázium Polička a své prostory jako zázemí pro zpěváky zapůjčil Divadelní klub.

  Děkujeme všem za podporu a děkujeme všem, kteří přispějí do veřejné sbírky 🙂

  Vstupné na koncert je dobrovolné!

  Váš Pontopolis

  Transparentní účet veřejné sbírky:

  Číslo účtu: 2502554096 / 2010

  IBAN: CZ17 2010 0000 0025 0255 4096

  BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

  Náhled do účtu naleznete zde:

  https://www.fio.cz/bankovni-sluzby/bankovni-ucty/transparentni-ucet/vypis-transparentnich-uctu

  AKTUÁLNÍ AKCE